SERVIS

FIREMNÍ identita

Corporate identity je jednotný grafický firemní styl, podle kterého může zákazník již na první pohled identifikovat Vaši společnost. Jedná se tedy o nezaměnitelnou vizuální tvář firmy. Firemní identita je důležitá jak pro nově vznikající společnosti, tak pro společnosti, které na trhu již působí a mají zájem o úpravu nebo kompletní změnu firemní identity.

VÍCE

Navrhuji firemní loga, či redesign stávajícího loga Vaší společnosti, včetně vytvoření logomanuálu.

Obal je první, s čím se zákazník setká, pomáhá tak k identifikaci výrobce. Nabízím Vám své zkušenosti s realizací od grafického návrhu až po jejich výrobu.

Navrhuji a vyrábím ve všech možných provedeních, dle požadavků klienta.

Navrhuji grafické a systémové řešení aplikací a ovládacího prostředí do dálkových ovladačů včetně zajištění jejich výroby.

Vyvíjím, dodávám a realizuji krycí fólie na osobní vozy a dodávky. Ideální řešení proti poškození nejvíce namáhaných částí Vašich vozidel.

reklamní agentura a realizace

Ztrácíte se v množství dostupných technologií? Nemáte čas se věnovat zadáváním zakázek do výroby? Jsem připraven a plně vybaven plnit veškeré Vaše potřeby od samotného návrhu, přes kompletní předtiskovou přípravu, až po veškerou realizaci Vašich zakázek.

 • Grafické studio

  Provádím veškeré grafické práce na míru Vašim požadavkům.

 • DTP

  Jsem připraven plnit veškeré Vaše požadavky jako sazbu, zlom,  sken, retuše, tisková data a kompletní předtiskovou přípravu.

 • Reklamní agentura

  Základem mého úspěchu je kreativita a zprostředkování kompletní realizace od návrhu až po realizaci.

 • POS materiály

  Ve svém studiu Vám navrhnu neotřelá řešení včetně samotné realizace bannerů, billboardů, vývěsních štítů atd...

agentura

webdesign

Design webových stránek je dnes jednou z nejdůležitějších součástí webové prezentace. Navrhnu ho pro Vás v kompozici již vytvořeného firemního stylu.

VÍCE